Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Індексація доходів населення є складовою заробітної плати, тому її невиплата вважається порушенням законодавства про працю.
подробнее »
Щоб показати в обліку нарахування та отримання неустойки (штрафів, пені), якщо ведете бухоблік за НП(С)БО, застосовуйте: НП(С)БО 10 «Дебіторська заборгованість»; НП(С)БО 15 «Дохід»; За Інструкцією на субрахунку 715 «Одержані штрафи, пені, неустойки» рахунку 71 «Інший операційний дохід» узагальнюють інформацію про штрафи, пені, (...)
подробнее »
Налоговики заверили: благотворительная организация может распространять рекламную (сувенирную) продукцию, при условии, что такое распространение происходит только на некоммерческой основе (без цели получения прибыли) и направлено на достижения уставных целей.
подробнее »
ДФС України листом надала роз’яснення щодо нової системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – СЕАРП та СЕ) з питань обліку в СЕАРП та СЕ пального, що ввозиться на митну територію України.
подробнее »
Сергей Томашпольский, главный редактор журнала "Бухгалтер 911" Минфин подкорректировал П(С)БУ 25: вникаем в детали Недавними изменениями Минфин привел в порядок: (1) НП(С)БУ 1; (2) П(С)БУ 25 и (3) План счетов.
подробнее »
Відповідно до п. 230.1.3 ПКУ, з 01.07.2019, розпорядники акцизних складів зобов’язані на кожному акцизному складі щоденно (крім днів, в які акцизний склад не працює) формувати дані про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального у розрізі кодів (...)
подробнее »