Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Мінсоцполітики щодо деяких питань оплати праці в ОМС у зв'язку з прийняттям постанови 525 Постановою КМУ від 19.
подробнее »
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило всеукраїнську базу небезпечної нехарчової  продукції «Увага».
подробнее »
"Вісник. Офіційно про податки". У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10462 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію (...)
подробнее »
Кабінет Міністрів схвалив постанову «Про внесення змін до Положення про митні декларації». Постанова покликана запровадити митні декларації окремих типів, які будуть застосовуватися для декларування у митний режим транзиту іноземних товарів, що переміщуються підприємствами між Європейським Союзом, країнами-членами Європейської (...)
подробнее »
"Вісник. Офіційно про податки". У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10451 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо надання податкових пільг багатодітним, малозабезпеченим та прийомним сім’ям, а також матерям, яким присвоєно звання «Мати-героїня».
подробнее »
З 1 липня у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» відбулось підвищення прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність з 1497 грн.
подробнее »