Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

17 липня Кабінет Міністрів України ухвалив ініційоване та розроблене Мінекономрозвитку рішення щодо зниження адміністративного навантаження на громадян через скорочення документів, що мають подаватись ними до пенсійних органів.
подробнее »
Олександр Курочкін, юрист. Ще одне дуже цікаве та правильне судове рішення. Велика Палата «поламала» уставлену судову практику по стягненню заборгованості ПриватБанком за кредитними картками.
подробнее »
Автор: Юрий Павлов, UBR.ua. Украинцам придется проходить дополнительное обучение, а иностранцев будет утверждать спецкомиссия.
подробнее »
Министерство образования и науки разработало и одобрило на заседании Коллегии МОН Концепцию развития английского языка в университетах, которую необходимо реализовать до 2023 года, пишет ЮРЛИГА.
подробнее »
Для розрахунку сум податку на доходи фізичних осіб, які підлягають поверненню платнику податку з бюджету у зв’язку з реалізацією ним права на податкову знижку, застосовується сума сплаченого, тобто зарахованого до відповідного бюджету податку, а не нарахованого (утриманого) податковим (...)
подробнее »
Збільшені з 1 липня виплати пенсіонерам, котрі мають великий страховий стаж, але отримували невеликі заробітні плати, будуть здійснюватися на постійній основі.
подробнее »