Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

ДФС оприлюднила Проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку застосування контролюючими органами заходів впливу у вигляді штрафних санкцій до юридичних осіб (крім уповноважених установ) за порушення вимог валютного законодавства».
подробнее »
Керівник письмовим наказом може закріпити виконання обов’язків касира, у частині проведення інкасації готівки до банку, як за касиром, так і за іншим працівником (наприклад водієм).
подробнее »
"Вісник. Офіційно про податки". В случае если в будущих налоговых периодах налогоплательщик самостоятельно (в том числе, по результатам электронной проверки) выявляет ошибки, содержащиеся в ранее поданной им налоговой декларации, он обязан направить уточняющий расчет к такой налоговой декларации по форме, действующей на момент подачи (...)
подробнее »
Державна фіскальна служба України повідомляє. Відповідно до пункту 23 підрозділу 5 розділу ХХ Податкового  кодексу України: Для розподілу обсягів залишків пального, що обліковуються у платників податку в системі електронного адміністрування реалізації пального, між акцизними складами / акцизними складами пересувними, де такі обсяги (...)
подробнее »
Оприлюднено проект змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.
подробнее »
Нацбанк уточнив окремі питання порядку видачі юридичним особам ліцензії на надання банкам послуг з інкасації та спростив вимоги, необхідні для початку діяльності з оброблення та зберігання готівки.
подробнее »