Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

"Вісник. Офіційно про податки". Ольга МАЗУР, заступник начальника управління — начальник  відділу ПДВ Правобережного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
подробнее »
Юридичний інтернет-ресурс "Протокол" (ВС/КАС, № 826/18377/14,11.07.2019 р.). Фабула судового акта: Задовольняючи позов Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) до ДПІ про визнання протиправною та скасування податкової вимоги, суд першої інстанції, з висновком якого погодився суд апеляційної інстанції, виходив із того, що (...)
подробнее »
Каким образом заполнить расчет корректировки к налоговой накладной, состоящий из причин корректировки «уменьшение объема при нулевом количестве» и «уменьшение количества при нулевом объеме»? Если после составления и регистрации в Едином реестре налоговых накладных (далее - ЕРНН) налоговой накладной в результате последующих (...)
подробнее »
Дивіться у новому відеоуроці курсу «Бухгалтерські поради»: нетипові випадки нарахування виплат, які базуються на показнику середньої заробітної плати працівника.
подробнее »
ДФС оприлюднила Проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку застосування контролюючими органами заходів впливу у вигляді штрафних санкцій до юридичних осіб (крім уповноважених установ) за порушення вимог валютного законодавства».
подробнее »
Керівник письмовим наказом може закріпити виконання обов’язків касира, у частині проведення інкасації готівки до банку, як за касиром, так і за іншим працівником (наприклад водієм).
подробнее »