Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.
подробнее »
Анастасия Ищенко, "Сегодня". Проблемы с долгостроями в Украине вот уже много лет не теряют актуальность. Граждане вкладывают деньги в квартиры еще на этапе строительства, но по итогу многие дома замораживают и не достраивают.
подробнее »
Приезд адвоката в суд и подача искового заявления непосредственно в канцелярию не могут быть отнесены ни к одному из видов правовой помощи, сообщает ЮРЛИГА.
подробнее »
21 січня 2020 року запрацювала в тестовому режимі Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності https://osvita.
подробнее »
З 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річні податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової (...)
подробнее »
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства надає коментар щодо даних Державної служби статистики України по безробіттю у грудні 2019 року.
подробнее »