Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Кабмин обновил Положение о Государственном реестре лекарственных средств, сообщает ЮРЛИГА. Соответствующее постановление № 387 было принято 8 мая 2019 года.
подробнее »
Кабмін переглянув граничну чисельність працівників ДФС та затвердив кількість – у Державній податковій службі.
подробнее »
Віта Замоздра, адвокат. З дітьми – за кордон: що потрібно знати! Незалежно від мети подорожі (лікування чи оздоровлення за кордоном, туристична екскурсія, поїздка до родичів тощо), діти до 16 років мають право на виїзд за кордон тільки за згодою обох батьків (усиновлювачів) і в їх супроводі або разом з особами, які уповноважені (...)
подробнее »
З першого жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова.
подробнее »
У разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове/податкові повідомлення-рішення по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у строки, встановлені п.
подробнее »
Доплата за роботу в інклюзивних класах: роз'яснення від Мінсоцполітики Умови оплати праці педагогічних працівників, у тому числі закладів дошкільної, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, визначаються згідно з наказом Міносвіти від (...)
подробнее »