Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Казанова Марина, налоговый эксперт, CAP. В прошлом номере мы уже начали обсуждать предусмотренные приказом Минфина от 16.
подробнее »
Субъекты хозяйствования, которые в соответствии с НКУ не платят налоги и сборы в бюджет в связи с получением налоговых льгот, обязаны подавать в налоговый орган Отчет о суммах налоговых льгот в порядке, предусмотренном постановлением КМУ от 27.
подробнее »
Працівник на військовій службі.  Найпопулярніші запитання від роботодавців: Як довго зберігати трудові гарантії? Чи діє зараз в Україні особливий період? Чи можна звільнити такого працівника у зв’язку з призовом або вступом на військову службу? Чи можна звільнити такого працівника за власним бажанням у період проходження військової (...)
подробнее »
Александра Романюк, СЕГОДНЯ. В среду, 13 ноября, после пятичасовых дискуссий Верховная Рада все-таки проголосовала за законопроект об открытии рынка земли.
подробнее »
Верховна Рада прийняла Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік". Серед іншого, Законом передбачено встановити наступні показники мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму у 2020 році: Мінімальна зарплата у місячному розмірі: з 1 січня — 4723 грн.
подробнее »
4 листопада Верховна Рада схвалила проєкт Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому.
подробнее »