Курс доллара

Киев, ул. Василия Верховинца, 12, офис 303

(044) 585-35-56 (067) 406-63-26

9:00 — 18:00 (пн.-пт.)

  • Контакты

  • Сообщение

Новости

Міністерство охорони здоров’я у співпраці з партнерами розробило та подало на погодження до зацікавлених центральних органів виконавчої влади проєкт закону України “Про медичні вироби”.
подробнее »
Розміри надбавки «за престижність» змінять для окремих педпрацівників Світлана Замазій, шеф-редактор порталу buhgalter.
подробнее »
Верховна Рада ухвалила законопроєкт у першому читанні, який реформує Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.
подробнее »
Діючий порядок призначення житлових субсидій передбачає їх розрахунок  на соціальні нормативи. Ці нормативи визначено постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р.
подробнее »
При перетині державного кордону невакциновані громадяни мають встановити застосунок “Вдома”. При цьому сама цифрова послуга частково змінює своє призначення - додаток більше не відстежуватиме геолокацію, а через 72 години буде деактивований.
подробнее »
Відповідно до законодавства, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 (...)
подробнее »